Forum Kot Nasz Przyjaciel Strona Główna Kot Nasz Przyjaciel
Zapraszamy na forum o kotach!
Kot Nasz Przyjaciel
FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ProfilProfil  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  GalerieGalerie  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ZalogujZaloguj 

Nocny Marek

 
Odpowiedz do tematu    Forum Kot Nasz Przyjaciel Strona Główna -> Zadaj pytanie bez rejestracji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niewyspana
Gość






Post Wysłany: Pon 11:36, 26 Lut 2018    Temat postu: Nocny Marek

Witam wszystkich kociarzy! Kilka miesięcy temu wraz z rodziną zdecydowaliśmy się na kotka. Wcześniej mieliśmy dwa dachowce, a tym razem stanęło na decyzji o rasowcu z dobrej, legalnej hodowli. Takim oto sposobem mój 8 miesięczny już wykastrowany mężczyzna rasy Maine Coon zamieszkał z nami.

Kocurek jest przekochany w ciągu dnia, ma ogromny apetyt i wielkie zapotrzebowanie na pieszczoty. Jest jednak problem,gdy nadchodzi noc. Ja jestem w trzeciej klasie liceum a rodzice wcześnie wstają do pracy, nasz kocur natomiast niepozwala nam spać. Mimo intensywnych zabaw podczas dnia, w nocy drapie (nawet w otwarte drzwi, by nas obudzić), miałczy, chodzi po każdym z domowników, gryzie po nogach i nie pozwala spać. Mój tata traci już cierpliwość i ciągle się na naszego kocura wydziera. Wszyscy chodzimy niewyspani i zmarnowani, a kot wiecznie jest pełen energii. Próbowaliśmy już wszystkiego, nie pozwalalismy mu zasnąc, zabawiając go jakoś w trakcie dnia, ale młody zawsze musi nas w nocy pomęczyć. Co robić? Czy to czas odezwać się do behawiorysty?
Powrót do góry
Autor Wiadomość
Acharne
Kot



Dołączył: 11 Paź 2015
Posty: 394
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Białystok

Post Wysłany: Wto 8:48, 27 Lut 2018    Temat postu:

Co kot je? W jakich ilościach i porach?
Zachowany jest ciąg łowiecki?
Koty niestety są zwierzętami które polują nocą i proces na przestawienie kota aby w nocy spał może trochę potrwać.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Autor Wiadomość
Hermiona
ADMINISTRATOR



Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 15296
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 23 razy
Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Gdynia

Post Wysłany: Wto 10:52, 27 Lut 2018    Temat postu:

Serdecznie witam.To naprawde nie jest fajnie miec takie pobudki w nocy. Smutny

-kot przed spaniem powinien sie porzadnie najesc, moze jest glodny?
- przed spaniem trzeba go tak wybawic,za az padnie ze zmeczenia.
- teraz najwazniejsze,za nic w swiecie nie mozecie reagowac na jego zaczepki, nie moze widziec, ze udaje mu sie cos osiagnac.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu    Forum Kot Nasz Przyjaciel Strona Główna -> Zadaj pytanie bez rejestracji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

Design by ArthurStyle
Regulamin